Przytulne pokoje 2-4 osobowe

Są to pokoje, w których doskonale poczują się osoby ceniące nowoczesny wystrój oraz przytulną atmosferę.

Wiemy, jak ważna podczas wypoczynku jest kameralna, przytulna atmosfera. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa pokoje o różnej wielkości z nowczesnym wyposażeniem. Są one nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkim zaciszne, co znacząco podnosi komfort wypoczynku. Oprócz tego, na terenie ośrodka w bliskiej odległości od pokoi znajduje się również duży ogólnodostępny w pełni wyposażony aneks kuchenny.

Mają w nich Państwo do swojej dyspozycji stylową łazienkę, duży telewizor oraz balkon.

Pokoje 23-29 m2

Posiadają one wysoki hotelowy standard. Są przeznaczane do 2-4 osób. Składają się z jednego pokoju, a część z nich posiada osobną:

strefę sypialnianą z łóżkiem małżeńskim (160 cm)

strefę dzienną z rozkładaną hotelową rogówką do spania (140x200)

Ażurowa ścianka oddziela obie strefy. Wyposażenie pokoi obejmuje m.in.: szafę na ubrania, dwie szafki nocne, ławę, tv (w dwóch pokojach są dwa tv), sztućce i naczynia.

W naszym obiekcie znajdują się 4 takie pokoje. W pobliżu znajduje się ogólnodostępny aneks kuchenny.Kontakt

Pokoje 14 m2

Usytuowane są na parterze od strony parkingu. Dysponujemy dwoma takimi pokojami. Są to standardowe pokoje, które zadowolą miłośników minimalizmu.

Może w nich wypoczywać do 3 osób. W pokojach znajduje się m.in.: łóżko pojedyncze, narożnik do spania (140x220), szafka nocna, szafa na ubrania, stolik, tv.

Blisko położony jest ogólnodostępny aneks kuchenny.Kontakt

Aneks kuchenny

Duży, gustownie użądzony i w pełni wyposażony.

Zapytanie rezerwacyjne

Chcesz sprawdzić, czy w wybranym przez Ciebie terminie posiadamy wolne miejsca w naszych domkach? Skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza lub zadzwoń po numer 600 100 204.

Data przyjazdu
Data wyjazdu