Wypocznij w pełnym atrakcji centrum SPA

Kryty basen, brodzik dla dzieci oraz strefa SPA - nielimitowany wstęp gratis !!!!!

SPA

Nasze spa zostało wykonane i wyposażone przez renomowaną firmę Klafs która m.in wykonała i wyposażyła Spa w hotelu 5 gwiazdkowym Radisson w Świnoujściu.

 • Kryty basen

  Dążymy do tego, aby dla odwiedzających Family Holiday w Dziwnówku było miejscem obfitującym w atrakcje, dlatego  dla naszych gości przygotowaliśmy duży kryty basen z przeciwprądem, wydzielony brodzik dla dzieci oraz strefę SPA.

 • Sauna sucha z systemem LIFTLIGHT

  Skutecznie eliminuje zmęczenie, poprawia nastrój i przede wszystkim umożliwia całkowitą regenerację organizmu. Te właściwości sauny suchej możecie sprawdzić, korzystając z niej podczas wypoczynku w naszych domkach w Dziwnówku.

 • Jacuzzi 8 os.

  Sposobów na udany relaks w naszym ośrodku nie brakuje. Jeżeli uwielbiacie ciepło oraz masaż, idealną formą odprężenia będzie dla Was wizyta w naszym przeogromnym jacuzzi. Kąpiel w tego rodzaju wannie będzie miłym dopełnieniem wypoczynku.

 • Słoneczna łąka

  Family Holiday to takie domki noclegowe w Dziwnówku, w których przez cały rok można cieszyć się słońcem oraz ciepłem. Każda chwila spędzona na naszej słonecznej łące sprawi, że nawet mimo złej pogody będziecie mogli poczuć wakacyjny klimat.

 • Łaźnia parowa z aromaterapią i funkcja łaźni solankowej

  W naszych domkach letniskowych w Dziwnówku nie brakuje u nas miejsc, w których możecie połączyć przyjemne z pożytecznym. Wizyta w łaźni parowej nie tylko pozwoli Wam zregenerować siły, ale także wzmocni zdrowie.

 • Lodowa studnia

  Aby jeszcze bardziej uprzyjemnić Wasze noclegi w Dziwnówku w Family Holiday przygotowaliśmy dla Was lodową studnię. Pomiędzy kolejnymi sesjami w saunie, możecie za jej pomocą schładzać się płatkami lodu. Uczucie całkowitego odprężenia gwarantowane!.

Temperatura basenu: 28-29 stopni.
Temperatura brodziku: 34-35 stopni.

Przyjedź i ciesz się niezapomnianym wypoczynkiem