Noclegi w Dziwnówku - zapraszamy do Family Holiday

Oferujemy Państwu pobyt w parterowych i piętrowych domkach oraz pokojach hotelowych usytuowanych blisko morza.

Komfortowe domki w dziwnówku

Oferujemy wyjątkowo komfortowe noclegi w Dziwnówku. Do Państwa dyspozycji oddajemy domki drewniane z bala ze świerka skandynawskiego. Nasze domki w Dziwnówku mogą pomieścić od 2 do 8 osób. Są one gustownie urządzone, wyposażone w nowoczesne łazienki oraz zadaszone werandy. Pokoje we wszystkich domkach wyposażone są w nowoczesne grzejniki panelowe elektryczne, a łazienki w grzejniki drabinkowe, wszystkie firmy Atlantic. W budynku głównym przygotowaliśmy pokoje z balkonami o standardzie hotelowym. We wszystkich domkach znajdują się sofy oraz narożniki hotelowe.


Domek parterowy

32m2

do 4 osób

Domek parterowy 2-pokojowy. Jego powierzchnia wynosi ok. 32 m2. Może on pomieścić do 5 osób.

Domek parterowy

46m2

do 4 osób

Domek parterowy 3-pokojowy, mogący pomieścić do 6 osób i składający się z dwóch niezależnie zamykanych sypialni, oraz pokoju dziennego. O łącznej powierzchni wynoszącej ok. 46 m2.

Domek piętrowy

60m2

do 4 osób

Domek piętrowy 3-pokojowy mogący pomieścić do 8 osób. Znajdują się w nim 2 niezależne sypialnie oraz pokój dzienny. Jego powierzchnia wynosi ok. 60 m2.

Domek bliźniak

25m2

do 4 osób

Pokój w domku typu bliźniak mogący pomieścić do 4 osób. Jego powierzchnia wynosi ok. 25 m2.

Noclegi w Dziwnówku

Szukają Państwo przytulnego miejsca na wypoczynek w Dziwnówku? Takie są oferowane przez nas pokoje. Oczarują Was one swoim wystrojem oraz wyjątkową atmosferą. Są one na tyle przestronne, że doskonale sprawdzają się podczas wczasów rodzinnych w Dziwnówku. Na komfort pobytu w pokojach wpływa nie tylko ich wielkość, ale przede wszystkim wysokiej jakości wyposażenie. Jeżeli więc zależy Państwu na spędzeniu niezapomnianego pobytu nad morzem, zapraszamy do skorzystania z naszych pokoi, będących doskonałym wyborem dla osób szukających  noclegi w Dziwnówku z basenem i SPA.


Zapytanie rezerwacyjne

Chcesz sprawdzić, czy w wybranym przez Ciebie terminie posiadamy wolne miejsca w naszych domkach? Skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza lub zadzwoń po numer 600 100 204.

Data przyjazdu
Data wyjazdu