Wypocznij w pełnym atrakcji centrum SPA

Goście Family Holiday mają nielimitowany wstęp do centrum SPA. Przygotowaliśmy dla Państwa m.in. basen, sauny i jacuzzi.

SPA

 • Kryty basen

  Dążymy do tego, aby dla odwiedzających Family Holiday było miejscem obfitującym w atrakcje, dlatego na rok 2018 zaplanowaliśmy otworzenie dla naszych gości dużego krytego basenu z przeciwprądem, w którym znajdować się będzie także specjalnie wydzielony brodzik dla najmłodszych z dodatkowymi atrakcjami.

 • Sauna sucha

  Skutecznie eliminuje zmęczenie, poprawia nastrój i przede wszystkim umożliwia całkowitą regenerację organizmu. Te właściwości sauny suchej możecie sprawdzić, korzystając z niej podczas wypoczynku w naszych domkach w Dziwnówku.

 • Jacuzzi

  Sposobów na udany relaks w naszym ośrodku nie brakuje. Jeżeli uwielbiacie ciepło oraz masaż, idealną formą odprężenia będzie dla Was wizyta w naszym przeogromnym jacuzzi. Kąpiel w tego rodzaju wannie będzie miłym dopełnieniem wypoczynku.

 • Słoneczna łąka

  Family Holiday to takie domki noclegowe w Dziwnówku, w których przez cały rok można cieszyć się słońcem oraz ciepłem. Każda chwila spędzona na naszej słonecznej łące sprawi, że nawet mimo złej pogody będziecie mogli poczuć wakacyjny klimat.

 • Łaźnia parowa

  W naszych domkach letniskowych w Dziwnówku nie brakuje u nas miejsc, w których możecie połączyć przyjemne z pożytecznym. Wizyta w łaźni parowej nie tylko pozwoli Wam zregenerować siły, ale także wzmocni zdrowie.

 • Lodowa studnia

  Aby jeszcze bardziej uprzyjemnić Wasze noclegi w Dziwnówku w Family Holiday przygotowaliśmy dla Was lodową studnię. Pomiędzy kolejnymi sesjami w saunie, możecie za jej pomocą schładzać się płatkami lodu. Uczucie całkowitego odprężenia gwarantowane!.

Temperatura basenu: 27 stopni.
Temperatura brodziku: 33 stopni.

Przyjedź i ciesz się niezapomnianym wypoczynkiem