Noclegi w Dziwnówku - zapraszamy do Family Holiday

Oferujemy Państwu pobyt w parterowych i piętrowych domkach usytuowanych blisko morza, w przepięknej leśnej scenerii.

Komfortowe domki w dziwnówku

Oferujemy wyjątkowo komfortowe noclegi w Dziwnówku. Do Państwa dyspozycji oddajemy kilka różnych domków drewnianych z bala ze świerka skandynawskiego. Są one gustownie urządzone, wyposażone w nowoczesne łazienki oraz zadaszone werandy. W budynku głównym przygotowaliśmy pokoje z balkonami o standardzie hotelowym. Nasze domki w Dziwnówku mogą pomieścić od 2 do 8 osób, zaś pokoje od 2 do 6. W domkach oraz pokojach istnieje możliwość podglądu bezpośrednio w TV placu zabaw, bawialni dla dzieci oraz parkingu.


Domek parterowy

32m2

do 4 osób

Domek parterowy 2-pokojowy. Jego powierzchnia wynosi ok. 32 m2. Może on pomieścić od 4 do 5 osób.

Domek parterowy

46m2

do 4 osób

Domek parterowy 3-pokojowy, składający się z dwóch niezależnie zamykanych sypialni, oraz pokoju dziennego. O łącznej powierzchni wynoszącej ok. 46 m2.

Domek piętrowy

60m2

do 4 osób

Domek piętrowy 3-pokojowy. Jego powierzchnia wynosi ok. 60 m2.

Domek bliźniak

25m2

do 4 osób

Pokój w domku typu bliźniak. Jego powierzchnia wynosi ok. 25 m2.

Noclegi w Dziwnówku

Szukają Państwo przytulnego miejsca na wypoczynek w Dziwnówku? Takie są oferowane przez nas pokoje typu studio. Oczarują Was one swoim wystrojem oraz wyjątkową atmosferą. Są one na tyle przestronne, że doskonale sprawdzają się podczas wczasów rodzinnych w Dziwnówku. Na komfort pobytu w pokojach wpływa nie tylko ich wielkość, ale przede wszystkim wysokiej jakości wyposażenie. Jeżeli więc zależy Państwu na spędzeniu niezapomnianego pobytu nad morzem, zapraszamy do skorzystania z naszych pokojów, będących doskonałym wyborem dla osób szukających niedrogiego noclegu w Dziwnówku.


Przyjedź i ciesz się niezapomnianym wypoczynkiem