Wypoczynek rodzinny nad morzem pełen atrakcji

Nuda w naszym ośrodku nie istnieje. Wszystko za sprawą wielu różnorodnym atrakcją, które zachwycą dzieci oraz dorosłych.

Atrakcje

Podczas pobytu w naszych domkach letniskowych w Dziwnówku zachwyci Was nie tylko lokalizacja obiektu, ale i różnorodność atrakcji. Dzieci, dorośli, osoby uwielbiające aktywny wypoczynek - każdy spędzi u nas czas tak, jak lubi najbardziej. Zapraszamy więc do Family Holiday - miejsca, w którym zawsze czeka na Was moc wrażeń oraz wspaniała zabawa!

 • Pokój zabaw

  Dla najmłodszych gości naszych domków wypoczynkowych w Dziwnówku mamy miejsce, w którym spędzą pełen zabawy czas nawet wtedy, gdy pogoda na zewnątrz nie będzie należała do idealnych. W pokoju zabaw na dzieci czeka wiele różnych atrakcji (m.in. małpi gaj) dostarczających maluchom mnóstwo radości.

 • Siatkówka plażowa

  Pamiętamy także o osobach, które lubią aktywnie spędzać wolny czas. Z myślą o nich na terenie naszych domków w Dziwnówku zbudowaliśmy duże boisko do siatkówki, na którym każdy rozgrywany mecz zapewni Wam niezliczone ilości dobrej zabawy i sportowej rywalizacji.

 • Plac zabaw

  Huśtawki, zjeżdżalnie, karuzele oraz małpi gaj - między innymi takie atrakcje czekają na Wasze pociechy na naszym placu zabaw, który zawsze dostarczy im mnóstwo radości. Zadbaliśmy również o to, aby czas na nim spędzony był nie tylko wesoły, ale i bezpieczny. Plac jest dostosowany dla dzieci w wieku 6-12 lat.

 • Grill

  Jedną z form wypoczynku na świeżym powietrzu na terenie naszego ośrodka jest grillowanie. Czas spędzony na przygotowaniu pysznych potraw z pewnością będzie należał do udanych i stanie się urozmaiceniem spędzanego u nas wypoczynku rodzinnego nad morzem.

 • Piłkarzyki

  Okazji do fantastycznie spędzonego czasu u nas nie brakuje. Niezliczone ilości dobrej zabawy oraz sportowych emocji zawsze dostarczy Wam gra w piłkarzyki, która jest świetnym sposobem na udany wypoczynek w gronie przyjaciół.

 • Ping Pong

  Tenis stołowy to wyjątkowo towarzyska oraz obfitująca w sportowe emocje gra. Stół do ping-ponga znajduje się na zewnątrz naszych domków w Dziwnówku, a korzystać z niego może każdy bez względu na wiek.

 • Bilard

  Dla gości dostępny jest także gustownie urządzone pomieszczenie ze stolikami i krzesłami  oraz   z profesjonalnym bilardem, piłkarzykami  i dużym TV , które  łączy się z zewnętrznym umeblowanym patio (krzesła, stoliki i parasole).

Przyjedź i ciesz się niezapomnianym wypoczynkiem